Звіт депутата районної ради Писарук А.Г.

Звіт

депутата районної ради, члена депутатської фракції політичної партії «Поруч»

ПИСАРУК АНТОНІНИ ГРИГОРІВНИ

До складу районної ради мене обрано від політичної партії « Поруч». 
 У своїй діяльності керуюсь Законами України, Регламентом районної ради та іншими нормативними документами, що визначають порядок діяльності депутатів та ради. 
В районній раді працюю в комісії з питань  сімЇ,молоді,спорту та туризму.
Одним із основних обов`язків своєї діяльності як депутата районної ради вважаю участь у пленарних засіданнях  ради та роботу в постійній комісії.  У звітному періоді я взяла участь у роботі 7 засідань сесії із проведених 9, на яких розглядалося більше 100 питань.  Впродовж звітного періоду старалась підтримувати постійний зв’язок із виборцями виборчого округу.
Проблеми моїх виборців для мене завжди особисті. Намагаюсь по можливості  в рамках своїх повноважень, допомагати їм у вирішенні побутових та соціальних проблем . 
Однією з найважливіших ділянок моєї роботи, як районного депутата на виборчому окрузі, є особистий прийом громадян.
Згідно розробленого Волочиською районною радою графіка прийому громадян депутатами районної ради на своїх виборчих округах, прийом жителів проводиться мною  кожний другий четвер  місяця в приміщенні районної ради.

За звітний період мною проведено кілька десятків зустрічей з виборцями.

У 2016 році за моєї ініціативи та при підтримці благодійного фонду «Ми поруч» зроблено по виборчому округу:
- замінено вхідні двері та  встановлено дитячий майданчик  біля гуртожитку заводу «Номінал»;

-  проведено поточний ямковий ремонт біля будинків по вул. Уральських танкістів 2 та Незалежності___;

За власний рахунок було відремонтовано світло на першому поверсі гуртожитку «Номінал».

Як мати учасника АТО приймала активну участь в організації допомоги на АТО.

 Складна соціально-економічна ситуація поглиблює проблеми малозабезпечених громадян, родин з низьким рівнем доходу, тому люди часто звертаються з проханням про фінансову допомогу. Намагаючись, як депутат, відгукнутися на ці звернення, надати допомогу, або, принаймні, порадити, як можна вирішити дане питання

 Особисто мною було надано фінансову допомогу на лікування Кудрявцевій Оксані.

Також я підтримую всі ініціативи міської ради по благоустрою території міста, культурного розвитку громадян.

На жаль, в моїй практиці були випадки, коли люди не хотіли спілкуватися, висловлювали байдужість до стану справ на тій чи іншій території. Мене дивує, що є такі байдужі люди, які не хочуть перейматися проблемами громади, а тільки скаржаться на життя та владу. 
Звертаюсь до усіх небайдужих жителів нашого району . Для того, щоб депутат дізнався про потреби та проблеми виборців і долучився до їх вирішення, потрібно, щоб виборці також проявляли ініціативу і інформували депутата про свої потреби, повідомляли про порушення законності, зверталися з пропозиціями. Лише спільними зусиллями ми можемо досягнути бажаного результату. Влада стане відкритою та прозорою, а гормадяни – активними і небайдужими.