Звіт депутата районної ради Горобця М.В.

Звіт

депутата районної ради, члена депутатської фракції 

районної організації політичної партії  « Поруч»

ГОРОБЦЯ МИХАЙЛА ВОЛОДИМИРОВИЧА

Для мене як для депутата Волочиської районної ради вже стало традицією представляти свій депутатський звіт перед виборцями  як міста Волочиськ так і населених пунктів району, які за мною закріплені – Чухелі, Лонки, Яхнівці. Всього проведено 4 звітних зустрічі. Також брав участь у спільних звітах з моїми колегами з районної ради в селах Гречана, Зелена, Іванівка.

В районній раді очолюю постійну комісію з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями.

Протягом звітного періоду брав участь в сесіях районної ради, засіданнях постійних комісій районної ради, засіданнях депутатської фракції "ПОРУЧ". Подавав депутатські звернення й запити, вносив пропозиції. Деякі з них були прийняті, деякі — відхилені.

Проводив індивідуальні зустрічі із своїми виборцями - 87.

У своїй громадській роботі відчуваю постійну підтримку міських депутатів, колег-депутатів районної ради з вищезгаданої фракції. Хочу подякувати журналістам районної газети "Зоря" за висвітлення актуальних проблем  нашої міської громади.

Підтримав ініціативу та надав допомогуу створенні гаражного кооперативу по вул. Музейна, м.Волочиськ.

Допомагаю з оформленням документів на матеріальну допомогу через органи соціального захисту населення особам, які мають проблеми із здоров'ям, субсидії на житлово-комунальні послуги - 64.

За моїм депутатським запитом була надана допомога міським головою К.Черниченком і директором філії "Цегельний завод м. Волочиськ" М.Ковальчуком у ремонті доріг мікрорайону за цегельним заводом.

В центрі уваги моєї депутатської роботи постійно перебуває медичне обслуговування, стан доріг, об'єктів соціальної інфраструктури.

На завершення звіту хочу запевнити своїх виборців, що і в наступному  році я докладу максимум зусиль для того, щоб і я особисто, і мої колеги-депутати, і вся районна влада працювали краще й ефективніше.