Звіт депутата районної ради Габака М.Д.

 

Звіт

депутата районної ради, члена депутатської фракції 

районної організації політичної партії  « Поруч»

ГАБАКА МИКОЛИ ДМИТРОВИЧА

 Габак Микола Дмитрович  - депутат районної ради V,VI,VII скликань, член президії районної ради, голова постійної комісії районної ради з питань світи, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, голова лічильної комісії, член депутатської фракції районної ради районної організації політичної партії «Поруч».

Моя діяльність, як депутата Волочиської районної ради спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців, у межах депутатських повноважень, наданих Законом України  «Про статус депутатів місцевих рад».

Впродовж останнього року, як депутат районної ради, особливу увагу приділяв роботі із своїми виборцями.

У мікрорайоні Волочиська – 1, за мого сприяння, облаштовано дахом криницю, а неподалік неї встановлено нову електроопору та світильник для кращого освітлення.

На території дитячого садочка «Зірочка», спільними зусиллями депутатів від політичної партії «Поруч» та за сприяння благодійного фонду народного депутата України С. Лабазюка «Ми поруч», було встановлено дитячий майданчик.

Позитивно вирішено питання медикаментозного забезпечення лікарської амбулаторії у мікрорайоні Волочиська– 1.

Оскільки я є головою Волочиського районного осередку Соціально - екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна», значну увагу приділяю вирішенню питань соціального захисту учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

 У 2016 році побачила світ написана мною та ще кількома співавторами книга, приурочена 30-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Крім того, належним чином було організовано у районі заходи, приурочені цій сумній даті. Усі учасники ліквідації аварії на ЧАЕС отримали матеріальну допомогу за що щира подяка районному та міському керівництву, керівникам ОТГ та усім, хто долучився до цієї благородної справи.

Завдяки спільним зусиллям найактивніших членів Волочиського районного осередку Соціально - екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна» вдалося домогтися крім основного, додаткового фінансування на лікування та зубопротезування учасників АТО та ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Як депутат районної ради та голова постійної комісії районної ради з питаньосвіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, багато уваги приділяю позитивному вирішенню питання щодо зміцнення матеріально-технічної бази Волочиської ЦРЛ.

Я та моя родина завжди долучаємось до формування гуманітарного вантажу на Схід України для учасників АТО.

Постійно, разом із депутатами районної ради від політичної партії «Поруч», проводимо зустрічі з жителями району. Нещодавно побували у селах Копачівка та Мислова. Розмова із місцевими жителями була дуже конструктивною. Людей цікавили питання оформлення субсидій, водозабезпечення, ліквідації стихійних сміттєзвалищ тощо. Оскільки з нами були представники державних установ, ми мали змогу роз’яснити людям усі ті питання, які їх цікавлять.

Впродовж року, разом із депутатами районної ради від інших політичних партій та представниками поліції,ми здійснювали об’їзди закладів культури та громадського харчування у селах району, щоб проконтролювати дотримання керівниками та відвідувачами цих закладів чинного законодавства.

Нещодавно, разом із депутатами районної ради від політичної партії «Поруч», побували у с. Копачівка, де проходив турнір з футболу та вручили місцевій футбольній команді м’ячі та спортивну форму для гри у футбол.

Намагаюсь брати активну участь у суспільно-культурному житті району, у всіх святкових, урочистих та меморіальних заходах.

Звичайно, люди постійно звертаються до нас - депутатів із своїми проблемами і ми намагаємось допомогти їм у вирішенні їхніх проблемних питань.

Роботи у нас чимало, найближчим часом маємо вирішити питання щодо:

  • встановлення банкомату у мікрорайоні Волочиська – 1;
  • переміщення лікарської амбулаторії в зручніше приміщення;
  • ремонту школи та можливого об'єднання школи і дитячого садочка (в одне приміщення);
  • асфальтування вулиці Шкільної (від церкви до школи) протяжністю 400 метрів;
  • організації закупівлі та вручення солодких подарунків дітям до Новорічних свят, а також продуктових наборів самотнім пристарілим громадянам, що проживають у мікрорайоні Волочиська – 1;
  • встановлення дитячого майданчика у мікрорайоні Волочиська – 1 (біля бару «Компроміс»);
  • облаштування території біля автобусної зупинки у мікрорайоні Волочиська-1;
  • заміни світильників для освітлення вулиць Паркова та Подільська.

Сподіваюсь, що ці першочергові завдання нам вдасться втілити в життя, адже робити добрі справи не просто необхідно, але й дуже приємно.