Звіт депутата районної ради Байди Л.М.

Звіт депутата районної ради Байди Леоніда Миколайовича

депутата районної ради, голови депутатської  фракції Волочиської районної організації  Радикальної Партії Олега Ляшка

  До складу Волочиської районної ради 7 скликання я був обраний депутатом за списками від Радекальної Партії Олега Ляшка 24 жовтня 2015 року. З самого початку роботи депутатського корпусу у своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про статус депутатів місцевих рад”, „Про звернення громадян”, „Про доступ до публічної інформації”, Регламентом роботи Волочиської районної ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутата районної ради. 

В районній раді я є керівником фракції Радекальної Партії О.Ляшка, cекретар  постійної комісії з питань промисловості, будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва, членом Президії районної ради.  Як депутат, брав участь у 8 сесійних засідання протягом року,  заздалегідь знайомлячись з матеріалами сесії. 

Був головою робочої групи по написанню Регламенту Волочиської районної ради. Разом із колегами по фракції працювали над розробкою нового регламенту та положень про постійні комісії Волочиської районної ради.

Згідно розробленого Волочиською районною радою графіка прийому громадян депутатами районної ради на своїх виборчих округах, прийом жителів проводиться мною  кожну першу п’ятницю  місяця в приміщенні районної ради та за адресою: м. Волочиськ, вул. Незалежності, 7 кім. 314.

Є одним із співавторів написання програми « Питна вода» для громади с.Гарнишівка, ініціатором розробки програми для Волочиської об’єднаної громади « Профілактика та лікування артеріальної гіпертензії»,  співавтором таких статей у районну газету « Зоря»:

-  Переваги та недоліки об’єднання територіальних громад (07.07 2016 р № 51);

- Забезпечення на Волочищині належного порядку( 23.06.2016 № 47-48);

- Олег Ляшко у боротьбі за справедливість (25.02.2016 № 15-16);

- Народне віче у Волочиську ( 03.03.2016 № 17-18);

- План реформ Радикальної партії Олега Ляшка (24.03.2016 № 23-24);

- Ні – тарифному геноциду! (25.08.2016 № 65-66).

  Є одним з організаторів (автор проекту) та спонсорів спорудження пам’ятника і стели з фотографіями Героям Небесної сотні в місті Волочиськ.

Приймав активну участь у розробці та проектуванні реконструкції міського стадіону ЮНІСТЬ, спільному проекті ЄС та програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

 З метою захисту інтересів виборців мною було ініційовано 10 депутатських запитів та запитань в різні установи району. Подано 4  депутатських звернення:

-Звернення до прокурора Городоцької місцевої прокуратури та начальника Городоцького відділу поліції щодо зловживань колишнього голови Холодецької сільської ради Бандурко А.А.,

- Звернення до прокуратури району щодо незаконної організації Хресної ходи «Руського мира» по території району;

- Звернення до Президента України,Верховної ради України і Кабінету Міністрів України щодо мораторію підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

 Проведено більше 40 прийомів на яких побувало 151 громадянин нашого району, проведено 18 зустрічей з виборцями.

Ініціював перед Міністерством регіонального розвитку питання реконструкції І будівництва доріг до сільських населених пунктів Волочиського району, питання фінансування капітальних ремонтів шкільних та дошкільних закладів району із складанням кошторисної документації за кошти Державного бюджету.

Приймав участь у громадському слуханні на тему « Забезпечення на Волочищині належного порядку» (21 червня 2016 року).

Приймав участь на обласному телебаченні «Поділля-центр» в програмі присвяченій річниці Революції Гідності.

Брав участь в турнірах з волейболу за команду районної ради, приурочених пам’яті загиблим воїнам-інтернаціоналістам та до Дня захисника України.

 На завершення хочу акцентувати увагу на тому, що я завжди відкритий для усіх пропозицій вирішення питань, які належать до моєї компетенції, готовий до співпраці із місцевими державними органами виконавчої  влади, органами місцевого самоврядування.

Судити про роботу депутата - справа виборців. Я підтримую ті цінності, що поділяють люди, які довіряють мені і підтримують мене.

Обіцяю, що і надалі буду приділяти увагу найскладнішим проблемам сьогодення району.