Звіт депутата районної ради Бабія І.Д.

Звіт

депутата районної ради, члена депутатської фракції 

районної організації політичної партії  « Поруч»

БАБІЯ ІВАНА ДМИТРОВИЧА

Вся моя робота, як депутата Волочиської районної ради, пов’язана із районною організацією політичної партії «Поруч» від якої я був обраний, та спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців, у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

Під час зустрічей із виборцями сіл Попівці та Червоний Кут (перед виборами депутатів до місцевих рад), селян найбільше цікавило питання забезпечення водою їхніх населених пунктів, адже відсутність води в криницях стала на перешкоді звичної життєдіяльності людей.

Місцеві жителі чекали від мене сприяння у вирішенні цієї проблеми, і я, звичайно, зробив усе можливе, щоб це питання вирішити позитивно.

На сьогодні пробурено три свердловини у с. Червоний Кут та три – у Попівцях. Роботи з облаштування свердловин були включені в «Угоду про соціальне партнерство» між «Аграрною компанією - 2004» і Поповецькою сільською радою на 2016 рік.

В кожну із свердловин встановлено відповідне обладнання (облаштовано криниці), яке дозволяє брати з них воду без проблем усім бажаючим. На виконання робіт затрачено кошти в сумі 162000 грн. Поповецька сільська рада оплачує використання електроенергії на цих об’єктах.

За мого сприяння, для встановлення у Поповецькій загальноосвітній школі пластикових вікон у кількості 9 штук і вхідних дверей, із районного бюджету було виділено кошти, в сумі 40 тис. грн. Роботи із встановлення вікон та дверей вже завершено.

Перед Новорічними і Різдвяними святами, мною, спільно із жителями сіл Попівці і Великі Жеребки, було встановлено (на центральних площах цих населених пунктів) новорічні ялинки з прикрасами і освітленням, організовано концертні програми для місцевих жителів із залученням місцевих аматорів. А від благодійного фонду народного депутата України С. Лабазюка «Ми поруч», всім діткам, які були присутні на святі, вручили новорічні подарунки.

Як член постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, екології, охорони природи, землекористування та соціального розвитку села, я ініціював перевірку зелених насаджень (лісів), які знаходяться на території сіл округу, від якого я обраний депутатом, на предмет їх вирубки. Мною, спільно із головою районної ради С. Пазюком, колишнім сільським головою Л. Ковальчук було проведено обстеження лісових насаджень у нашій громаді та встановлено, що має місце  самовільна вирубка дерев. В результаті, було визначено людину, яка відповідатиме за збереження цих насаджень.

Основним, на сьогоднішній день, завданням нашої громади та моїм, як депутата районної ради, є переобладнання колишньої контори колгоспу в с. Попівці у дитячий садочок, оскільки у приміщенні нинішнього дитячого садочка катастрофічно не вистачає місць для усіх місцевих діток (сьогодні в садочок ходить 22 дітей, а садочок розрахований на 14 місць).

Також в найближчих планах -  питання ремонту сільського будинку культури в с. Попівці та благоустрою території в центрі села.

Є ще й багато інших завдань, які необхідно вирішувати вже сьогодні. Щиро вірю в те, що нам все – таки вдасться їх вирішити якнайшвидше.